Jak podziękować gościom za udział w weselu?

W Polsce i na świecie tradycją stało się, że na koniec wesela państwo młodzi wręczają gościom drobne upominki. Jest to bardzo miły gest w stronę osób, które spędziły wraz z nowożeńcami najważniejszy dzień w ich życiu. Cukierki takie, spersonalizowane, dostępne są w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych.

Jakie wybrać cukierki dla gości weselnych?

Cukierki dla gości weselnych w tym rodzaju: https://z-milosci.pl/c/cukierki-dla-gosci-weselnych można idealnie dopasować do wystroju sali, w której będzie odbywać się impreza. Wybrać można słodycze w kolorowych słoiczkach, pudełkach, a także w formie tic-taców. Można je ozdobić uroczystą etykietką lub naklejką, na której znajdą się imiona młodej pary, data uroczystości, nieraz także romantyczne wierszyki czy zabawne podziękowania. Cukierki takie są dostępne przeważnie w różnych smakach, tak aby każdy z gości wybrał swój ulubiony.

Jak dopasować cukierki do stylu wesela?

Na klasyczne cukierki powinni postawić wszyscy, którzy preferują klasyczny ślub z motywami retro. Słodycze takie są łatwe do kupienia i do zapakowania do specjalnych, spersonalizowanych toreb lub pudełek. Będą to wszelkiego rodzaju żelki, pomadki w czekoladzie lub tradycyjne krówki. Czekoladki i cukierki oblane czekoladą będą również doskonałym pomysłem na podziękowanie gościom. W tym jednak przypadku ważny jest ich właściwy sposób przechowywania. Często przyszli nowożeńcy decydują się na samodzielne wykonanie cukierków. Jest to gest bardzo osobisty i sentymentalny, który na pewno docenią wszyscy obdarowani.

Bardzo popularne są zawijane cukierki ślubne. Wśród nich wyróżnić można karmelowe, toffi, kawowe, szklane i wiele innych.

W jakich opakowaniach podawać słodycze?

Przed podjęciem decyzji, w jakim opakowaniu chce się wręczyć gościom słodycze, wybrać należy rodzaj cukierków. Mogą to być pudełka, torebki, a nawet szklane słoiki. Opakowania mogą być przezroczyste lub zadrukowane, zgodnie z motywem ślubu i wesela. Do każdego należy dodać odpowiednie dekoracje, takie jak wstążki, naklejki lub inne elementy. Metki ślubne można wykonać samemu lub zamówić w profesjonalnej drukarni.

Czy wypada wręczyć gościom weselnym cukierki krówki?

Cukierki krówki każdemu kojarzą się na pewno z dzieciństwem. Są to pomadki mleczne, które wewnątrz mogą być kruche lub ciągnące. Stanowią one świetny dodatek do ceremonii weselnej, ponieważ słodycze te uwielbia większość osób i to bez względu na wiek i płeć. Będą one wyjątkowym podziękowaniem, zwłaszcza jeśli będą starannie zapakowane w elegancki papierek, z odpowiednią grafiką. Na opakowaniu warto napisać również kilka istotnych informacji odnośnie imprezy, takich jak imiona młodej pary i data zaślubin.

Jak wręczyć gościom cukierki na pożegnanie?

Spersonalizowane cukierki będą prezentować się bardzo efektownie ułożone w specjalnym pudełku lub koszyczku. Trzymać je może świadek lub świadkowa i rozdawać gościom przed kościołem lub urzędem lub na koniec imprezy jako podziękowanie za mile spędzone chwile. Słodki smak cukierków sprawi, że uczestnicy z przyjemnością wspominać będą wesele.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.