Naklejki na alkohol weselny – rodzaje

Alkohol pełni ważną funkcję podczas przyjęcia ślubnego, ponieważ liczne toasty są stałym elementem weselnej tradycji. Ponadto wódkę weselną często daje się gościom po zakończeniu uroczystości w ramach podziękowania za udział w przyjęciu. Dlatego warto wiedzieć, jak wybrać naklejki na alkohol weselny spośród wielu dostępnych obecnie na rynku rodzajów.

Naklejki na alkohol weselny – klasyczne

Klasyczne naklejki na alkohol weselny powinny cechować się minimalizmem. W związku z czym, zazwyczaj zawierają tylko podstawowe informacje takie jak imię i nazwisko małżonków oraz data i miejsce ślubu. Klasyczne naklejki na alkohol nie posiadają też wyrazistych ozdób. Dlatego najczęściej występują w wersji jednokolorowej z dodatkiem prostej obwódki i na przykład skromnej grafiki z obrączkami. Ponadto czcionka na naklejkach w stylu klasycznym powinna być standardowa bez żadnych zawijasów, czy innych wymyślnych form. 

Co ważne, klasyczne naklejki na alkohol weselny są uniwersalne i będą pasowały do każdego rodzaju uroczystości, niezależnie od jej motywu przewodniego. 

Naklejki na alkohol weselny – folklorystyczne

Jeśli jednak zależy nam na bardziej oryginalnych i modnych naklejkach na alkohol weselny, to ostatnio dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju akcenty folklorystyczne. Na takiej folklorystycznej naklejce powinien znaleźć się motyw ludowy z dowolnie wybranego przez nas regionu, a oprócz podstawowych danych o małżonkach i dacie ślubu warto też dodać pozytywną sentencję lub ulubiony cytat.

Czcionka w tym wypadku może być bardziej urozmaicona, dozwolone są także dodatkowe grafiki w postaci serduszek, rysunku młodej pary, czy też złączonych obrączek.

Naklejki na alkohol weselny – na wesoło

Dekoracja na alkohol weselny może przybrać też formę humorystyczną. Młode pary chętnie wybierają naklejki z zabawną grafiką lub wesołymi hasłami. Obecnie na przykład popularne są naklejki imitujące etykietę szczepionki, przypominające loga znanych sklepów lub nawiązujące do zabawnych reklam telewizyjnych. Natomiast napisy na tego typu naklejkach zazwyczaj mają żartobliwy charakter i mogą odnosić się zarówno do młodej pary, jak i bezpośrednio do uczestników wesela.

Wybierając zabawne naklejki na alkohol weselny należy jednak zachować umiar i wziąć pod uwagę gusta wszystkich zaproszonych gości, tak aby nikt nie poczuł się urażony zamieszczonym na naklejkach przekazem.

Naklejki na alkohol weselny – glamour

Naklejki na alkohol weselny w stylu glamour są gustowne i szykowne, dlatego dobrze się sprawdzą na eleganckich weselach. Tego typu naklejki charakteryzuje oszczędność formy, co oznacza, że zazwyczaj nie posiadają rozbudowanej grafiki. Wyróżniają się natomiast kolorami kojarzącymi się z luksusem i przepychem jak na przykład kolorem złotym, srebrnym, czarnym, czy białym. Naklejki w stylu glamour powinny także posiadać błyszczące lub brokatowe ozdoby.

Podsumowując, obecnie na rynku znajdziemy wiele ciekawych rodzajów naklejek na alkohol weselny. Dzięki czemu szukając idealnej naklejki, możemy dowolnie wybierać pomiędzy wzorami minimalistycznym, oryginalnymi, jak również eleganckimi.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.